Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Baki
    Baki


    Broj poruka : 24
    Godina : 38
    Lokacija : Bgd
    ime psa : Archi
    ime psa : Archi
    Datum upisa : 10.11.2010

    Proliv sa svime osim Hypoalergenic? Empty Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Počalji  Baki Sub 13 Nov 2010, 03:08

    Ja imam sa mojim labom jedan specifican problem. Poslednje vreme je dobio retku stolicu (nije proliv ali je redje, nije cvrsta - primerna stolica kakvu bi trebao da ima). Otišao sam kod veterinara i covek mi je rekao da pas koji se hrani isključivo granulama, kao što je moj, mora obavezno da ima čvrstu stolicu. I prvo njegovo pitanje je bilo da li je čišćen od glista. Naravno jeste, svakih mesec dana dobije Drontal. Zadnju put je na 13kg dobio tabletu ipo. Covek mi je rekao da je Drontal neumoljiv i da 99% gliste nisu problem, ali mogu da budu amebe. Kupio sam tako uzorke stolice za laboratoriju tri dana. Rezultat je bio dobar, nema ameba. Do tada sam ga hranio Hilsom Large bread puppy i veterinar mi je rekao da mu je dlaka lepa sjajna, ali da se mnogo peruta i da mu mozda taj Hils ne odgovara. Uz savet veterinara kupio sam Royal Canin Labrador hranu. Hranio sam ga time i davao mu ugalj i Linex. Stvari su se malo propravile ali nista bog zna kako. Retka stolica se pojavljivala ali ne tako često. Ponovo kod veterinara. Čovek uzme dšak 3 kg Royal Canin Hypoalergenic Veterinary Diet, pokloni mi ga i kaže probaj sa ovim. Odmah sutra cvrsta stolica i tako dalje doj je to jeo. Kada je to pojeo uz savrsenu stolicu sve vreme otišao sam kod Veta i rekao mi je da bi bilo najbolje da pokušam da mu nađem komercijalnu hipoalergenic hranu ali do danas nisam uspeo. Probao sam Brit Lamb & Rice, Belcando Lamb & Rice i ništa od toga mu nije dobro. Sada sam uzeo Hils Lamb & Rice jer je taj Hils jedina hrana sa kojom sam video čvrstu stolicu osim RC Hypoalergenic. Jel imao neko slicna iskustva? Koja bi komercijalna hrana mogla da resi prblem?
    avatar
    Dasty
    veterinar


    Broj poruka : 54
    Godina : 43
    ime psa : Dasty
    Datum upisa : 08.11.2010

    Proliv sa svime osim Hypoalergenic? Empty Re: Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Počalji  Dasty Sub 13 Nov 2010, 09:41

    Mozda da probas sa TRAINER FITNES jagnje medium~maxi kod nekih mojih pacijenata se pokazao jako dobar..Samo vodi racuna da obavezno bude ukus jagnjetine posto postoji i zecetina koja se daje kod problema sa dlakom...Rezultati bi trebalo da se vide za dan dva a najkasnije za nedelju dana..Nadam se da ce ti ova hrana resiti problem
    Baki
    Baki


    Broj poruka : 24
    Godina : 38
    Lokacija : Bgd
    ime psa : Archi
    ime psa : Archi
    Datum upisa : 10.11.2010

    Proliv sa svime osim Hypoalergenic? Empty Re: Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Počalji  Baki Sub 13 Nov 2010, 13:20

    Jede Hils samo jedan dan. Stolica je dobra ali se isperutao. Ne mogu da verujem. Da li je Trainer Fitness bas hrana za stence? Ja sam vidjao taj Trainer ima da se kupi u Pet Centru. Ali ja sam razmislao da uzmem Trainer puppy maxi, zelenkasta kesa. Kako se pokazao Trainer inace?
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Proliv sa svime osim Hypoalergenic? Empty Re: Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Počalji  ViPns Ned 14 Nov 2010, 08:33

    Ja imam ruzno iskustvo sa trainerom,bar mom psu nije odgovarala imala je redju stolicu i smrdela strasno,al samo od te hrane.,sve ostalo joj je odgovaralo!
    avatar
    Dasty
    veterinar


    Broj poruka : 54
    Godina : 43
    ime psa : Dasty
    Datum upisa : 08.11.2010

    Proliv sa svime osim Hypoalergenic? Empty Re: Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Počalji  Dasty Uto 23 Nov 2010, 11:50

    moja iskustva sa Trainerom su vrlo pozitivna...Postoji Trainer fitnes za maxi rase junior i ja bih prebacila psa na tu hranu za pocetak pa ako ne upali uvek ti ostaje royal kao opcija

    Sponsored content


    Proliv sa svime osim Hypoalergenic? Empty Re: Proliv sa svime osim Hypoalergenic?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 17:31