Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Proliv!!! :(

    Marijaaa
    Marijaaa


    Broj poruka : 25
    Godina : 28
    Lokacija : Zajecar
    ime psa : Mufi
    ime psa : /
    Datum upisa : 09.10.2010

    Proliv!!! :( Empty Proliv!!! :(

    Počalji  Marijaaa Sre 05 Jan 2011, 11:59

    Zdravo svima, treba mi vasa pomoc! Moj Mufi vec otprilike 4 dana ima proliv, najnormalniji braon bez krvi, veseo je i hoce da jede sve osim pirinca!
    Vodila sam ga juce kod veterinara i ona mi je rekla da je verovatno pokvario stomak, da je mozda pojeo sneg ili nesto masno oko nove godine (mada moji ne priznaju da su mu bilo sta dali). Dobio je tabletu protiv parazita i preventivno neki antibiotik u inekciji. Ja sam mu kupila neku hranu na merenje Friskey (valjda se tako pise) i pitala sam da nije mozda od nje, mada mi kazu da ta hrana nije toliko jaka i da ne veruju u to. I pre je jeo tu istu hranu. Mada moram da kazem da je on i pre imao proliv, samo ne u toj meri kao sada, recimo jednom dnevno, ili naizmenicno sa normalnom stolicom, tako od malena.
    Toliko mi ga je zao, i ne znam cime da ga hranim, posto piranac nece da jede, dajem mu res prepecen hleba i njega obozava. Ne znam da li smem da mu dam neki caj protiv proliva, kako da mu pomognem!?
    Ponavljam veseo je, skace i hoce da se igra.
    Pomazite ljudi pliiiiizz affraid
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Berna Sre 05 Jan 2011, 12:22

    Friskies su lose granule, moj predlog je sto se granula tice da predjes na nesto kvalitetnije.
    Proliv moze biti od hrane, moze biti od parazita, moze biti od hladnog snega... ko bi ga znao.
    Marijaaa
    Marijaaa


    Broj poruka : 25
    Godina : 28
    Lokacija : Zajecar
    ime psa : Mufi
    ime psa : /
    Datum upisa : 09.10.2010

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Marijaaa Sre 05 Jan 2011, 12:41

    Cime sada da ga hranim? Da li smem da mu dam caj protiv proliva za ljude?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Berna Sre 05 Jan 2011, 13:22

    Ne, nikakve lekove za ljude sem ako ti veterinar ne kaze tako, uzmi MINAZEL prah u veterinarskoj apoteci i rastvori u malo vode, i spricom mu stavi u usta, cini cuda.

    Sto se hrane tice, dosta ljudi ovde daje JOSERU i zadovoljni su, onda ima Bento Kronen, Brit, i jos kvalitetnije i skuplje hrane: Royal Canin, ProPlan, BritCare, Hill's.
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Sasska Sre 05 Jan 2011, 13:28

    E Ja sam Joserom prezadovoljna! Stolica mu je normalna i nije vise tako obilna ni smrdljiva. Dlaka mu je extra!
    Za njega bi bila dobra Josera Kids
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  milica88 Sre 05 Jan 2011, 13:29

    Ja mislim da je od hrane...ako vec otkad ga hranis tom granom nema cvrstu stolicu neko povremeno proliv,znaci da mu ne odgovara...od jeftinijih mozes da mu dajes joseru,ja je koristim i zadovoljna sam...moj predlog je da probas neku drugu hranu... a pirinac je dobar kada pas ima proliv,ali mnogi psi nece da jedu samo pirinac pa mu stavi jedno jaje ili tako nesto izmesaj sa necim,trebalo bi da jede...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Berna Sre 05 Jan 2011, 13:33

    Ponekad kad ima proliv nije lose ostaviti psa bez hrane 1 dan, da se smiri stomak.
    Takodje dobra je i piletina sa pirincem (kuvano na vodi, bez dodataka zacina, soli i sl)

    Marijaaa
    Marijaaa


    Broj poruka : 25
    Godina : 28
    Lokacija : Zajecar
    ime psa : Mufi
    ime psa : /
    Datum upisa : 09.10.2010

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Marijaaa Sre 05 Jan 2011, 13:45

    Probacu da mu danas ne dam vise nista od hrane, mada mi ga je zao.. Kupicu mu sutra neku od tih hrana koje ste mi preporucili, pa videcemo...
    Hvala jos jednom Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Berna Sre 05 Jan 2011, 15:11

    Ako je od hrane bice to sve ok. I mi smo se cimali sa tim dok nismo provalili od cega je - konzerve za pse. Bitno da je on veseo i da ima apetita. Javljaj kako ide!
    Marijaaa
    Marijaaa


    Broj poruka : 25
    Godina : 28
    Lokacija : Zajecar
    ime psa : Mufi
    ime psa : /
    Datum upisa : 09.10.2010

    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Marijaaa Čet 06 Jan 2011, 23:45

    Mufi vise nema proliv ! Very Happy Konacno Very Happy
    Mislim da je bilo od snega jer on jede sve sto vidi. Ja sam ga hranila res prepecenim kriskama hleba, i uspelo je, hvala Bogu. Smile
    Hvala svima na savetima Very Happy Pozdrav!

    Sponsored content


    Proliv!!! :( Empty Re: Proliv!!! :(

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 16:44