Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Pas se vratio kuci

    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Pas se vratio kuci Empty Pas se vratio kuci

    Počalji  jasmina79 Pon 17 Nov 2008, 15:28

    U veljaci 1924.godine,sest mjeseci nakon sto su Frank i Elizabeth Brazier izgubili svog skotskog ovcara u Wolcottu u Indiani,pas se pojavio u njihovu domu u Silvertonu u Oregonu,presavsi put od nevjerovatnih 4830 kilometara
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Pas se vratio kuci Empty Re: Pas se vratio kuci

    Počalji  johnyAstor Uto 18 Nov 2008, 21:15

    ovo je lesi se vraca kuci Question Question Question iili ne...?
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Pas se vratio kuci Empty Re: Pas se vratio kuci

    Počalji  jasmina79 Uto 18 Nov 2008, 21:17

    Mozda jeste a mozda i nije Wink
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    Pas se vratio kuci Empty Re: Pas se vratio kuci

    Počalji  TyKy Uto 18 Nov 2008, 21:18

    Very Happy
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Pas se vratio kuci Empty Re: Pas se vratio kuci

    Počalji  Bobi Uto 22 Jun 2010, 19:08

    Pre bobija sam imao jednog mesanca(valjda),bio je pas srednjih godina,jako pametan,dobar...Imao je manu,sto je voleo da svuda snjura njusi,da odlazi po tudjim dvoristima,itd.Znao je da ode,i da ga ceo dan nema kuci ali sutradan dodje.U vreme parenja sa komsiskim psom,kada su dolazile razne lutalice da se pare,branio je svoju zenku iako je bio mnogo manji od tih lutalica,nije dao nikome da pridje toj zenki,ne samo njoj,tom dvoristu,ne dvoristu,nije dao nijednoj lutalice da udje u nasu ulicu.Nikada se nije moglo desiti da ga ja pozovem a on da ne dodje.Voleo nas je sve mnogo kao i mi njega.Ali zbog te svoje mane,jednog dana je dosao kuci sav krvar i izubijan,otac to nije mogao da gleda i resio je da ga otera.Stavio ga je u neki dzak ,onda je dzak stavio u gepek auta i odvezao u jedno mesto,koje je udaljeno od nas vise od 15-ak kilometara,sigurno vise.I sta se desilo,posle nekih ,cini mi se ,5 dana,ja izlazim a on lezi ispred vrata,kad se nismo preturili svi.Nismo mogli da verujemo,bio je u dzaku u gepeku,nije mogao da vidi put,kako je uspeo da se vrati niko ne zna,kad bih samo mogao da saznam kako se vratio?

    2 meseca pre dolaska bobija,jednog dana je nestao.Mislili smo da ce se kao i uvek vratiti,da je tu negde,medjutim nije ga bilo par dana,pa nedelja,pa meseci.Tako je nestao,ne znam zasto ne znamo gde,da li ga je neko nasao ili ubio ,ne znamo,tako je nestao i vise ga nikada nismo videli,sto je najgore ne znamo sta je bilo sa njim.Zaboravih da kazem,da je kod nas sam dosao,jednog dana dok je otac kosio dvoriste on je sam usao u dvoriste,otac ga pozvao ,on odmah dosao,dao mu da jede,i od tada je postao nas pas!Mnogo mi zao i sada kad pomislim na njega,on i bobi bi bili pravi ortaci :)

    Sponsored content


    Pas se vratio kuci Empty Re: Pas se vratio kuci

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 06:42