Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
sladja1980
Berna
johnyAstor
dita
jasmina79
9 posters

    Proljev kod pasa

    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    Proljev kod pasa - Page 2 Empty Re: Proljev kod pasa

    Počalji  laby Uto 19 Jan 2010, 11:48

    Evo mene sa problemom.Pas ima proliv 3-4 dana,promenio sam mu granule,stolica mu je boje toga sta jede,dao sam mu palentu juce danas je proliv zute boje,mislio sam da ce to da ga zaustavi medjutim nista,sve je to praceno povremenim kasljem,pa vas molim za pomoc!Uh zamalo da zaboravim povracao je prvi dan,ma pas je smrsao 5 kila za 3-4 dana,inace se igra normalno,njuska vlazna,nema temp,ima neke zelene krmelje,pojede dosta toga maltene sve 300-400 gr hrane!
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Proljev kod pasa - Page 2 Empty Re: Proljev kod pasa

    Počalji  jasmina79 Uto 19 Jan 2010, 12:11

    Javite se u veterinarsku stanicu.....
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Proljev kod pasa - Page 2 Empty Re: Proljev kod pasa

    Počalji  Jepur0 Sub 23 Jan 2010, 16:41

    Juce mi je nestala hrana hrana i nisam imao sta da mu dam da jede, pa sam mu dao malo suv hleba dok ne kupim hranu, uvece je imao proliv i ispovracao je(mislim da se ispovracao zato sto mu je mala sestra (8 godine ima)daval kes i kolace a rekao sam joj da ne daje!To se stalno desava kada ne jede granule vec nesto drugo! Sad

    Sponsored content


    Proljev kod pasa - Page 2 Empty Re: Proljev kod pasa

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sub 27 Apr 2024, 04:38