Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+14
share
Charolija
Sava
milanlab
thedule
shma
Manuela
Sasska
Ermitano
gangsta50
milica88
bojdzo.kv
Bobi
Berna
18 posters

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Berna Uto 16 Avg 2011, 21:35

    E da, btw, pojacaj mu malo obroke.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Straja Uto 16 Avg 2011, 22:37

    Pa jede 400 g dnevno a sad za koji dan prelazimo na vecu kolicinu sad ne znam tacno koliko je to. A jel ti to kazes zato sto ti deluje mrsavo ili?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Berna Uto 16 Avg 2011, 22:39

    Straja ::Pa jede 400 g dnevno a sad za koji dan prelazimo na vecu kolicinu sad ne znam tacno koliko je to. A jel ti to kazes zato sto ti deluje mrsavo ili?

    Da, brojim rebarca Very Happy Nista strasno ali posto je on u razvoju cini mi se da mu treba pojacati obroke. Uzgred nemoj slepo da pratis tabelu nego gledaj najpre svog psa.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Straja Uto 16 Avg 2011, 22:43

    Vazi Berna hvala... Wink
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Straja Ned 28 Avg 2011, 13:56

    Evo jos malo od nas Smile

    http://imageshack.us/clip/my-videos/19/jc8.mp4/


    Napokon smo naucili da damo sapu Smile
    A poceli smo da ucimo lezi juce....Tako da to hoce samo kad imam keksic... Razz
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Bobi Ned 28 Avg 2011, 23:15

    Straja ::Evo jos malo od nas Smile

    http://imageshack.us/clip/my-videos/19/jc8.mp4/


    Napokon smo naucili da damo sapu Smile
    A poceli smo da ucimo lezi juce....Tako da to hoce samo kad imam keksic... Razz

    Dok je jos ovako mali,moj vam je savet,da ga nagradite za svaku komandu posebno.Znaci kazete mu "sedi" i nagrada,pa "daj sapu" nagrada, "lezi" nagrada , da bih on tacnoshvatio zbog cega ga nagradjujete.Kasnije kada poraste moze ovako kao sto ste sada.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Straja Ned 28 Avg 2011, 23:48

    Znam tako mu dajem nego sam mu tada samo na brzinu da bih snimio Smile

    Sponsored content


    Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :) - Page 3 Empty Re: Sta sve znaju nasi psi? Postavite video snimak! :)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre 15 Maj 2024, 10:08