Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+24
Milla333
Berna
Redpass
Senada
Leo III
Straja
Vanjica77
shma
Sasska
Marija Batajnica
Tin
ViPns
ikica163
milica88
Charolija
Ferhatinho
yovanna
Jepur0
Dixy
Luthiena
johnyAstor
__Witch__
TyKy
jasmina79
28 posters

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Uto 11 Nov 2008, 19:00

    Vjerujem da ste svi koji imate pse nasli u neugodnim situacijama zbog svog psa koji nije bio kriv.Ja sam to dozivjela hiljadu puta od komsija,prolaznika a nekad i prijatelja.Cesto se desavalo da mame vode svoju djecicu za ruku a ja sam im isla u susret.Zaobilazili bi me u sirokom luku a da ne spominjem sta su govorili.Ne razumijem reakciju takvih osoba pogotovo sto moj pas nije bio zainteresovan za njih ni malo,a vodila sam ga na najkracem povodcu koji postoji.

    Ili setam psa koji oznacava teritorij (ne mogu reci da piski kad je to obicno zapisavanje) i neko od ljudi u blizini meni drzi predavanje kako je to zaraza,kako se to ne smije,vrijedjaju...(nikad im ne ostanem duzna jer ima vratim istom mjerom) a oni u isto vrijeme bacaju smece pored kontejnera.

    Znam da i vi imate sta za ispricati,zato navalite.Zanima me na sta su ljudi sve spremni!
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  TyKy Uto 11 Nov 2008, 22:46

    Kasnije cu pricati o takvim slucajevima sa mojim psima, a ima ih mnogo.
    Sada cu ispricati jednu pricu koja se desila mojoj prijateljici.

    Tad jos nisam imao Ignisa. Bio je maj ove godine. Setamo drugarica i ja pse pored Morace. Ja sa Reom, a prijateljica sa mjesancem boston terijera i patuljastog snaucera. Njen pas Azrael je imao nezgodu, kada je imao dvije godine (sad ima skoro 4), u kojoj je izgubio oko.
    Spustajuci se niz skaline naidjosmo na zenu svojih 40 ljeta, koja je, ne obaziruci se na muku kroz koju je Sanela prosla, rekla naglas: ~PIIH!~
    E tad sam joj sve po spisku!
    Iako svasta ocekujem od ljudi, nisam ocekivao da neko za psa bez oka kaze PIH!
    avatar
    __Witch__


    Broj poruka : 123
    Godina : 35
    Datum upisa : 08.11.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  __Witch__ Sre 12 Nov 2008, 12:13

    Ja inace imam refleks da ga povucem sebi kad prolazim kraj nekog ... pogotovo ako su mala djeca u pitanju ...

    Jasno mi je da ima puno ljudi koji se boje pasa, a svako u strahu drugacije reagira ... pa necu da riskiram da i njega prepadnu pa da zalaje ili nesto slicno ... tako da mi se nikad nije desilo da mi neko nesto ruzno dobaci ... ako vidim da se neko boji do te mjere da se sakriva iza osobe s kojom ide, pusta onaj ruzni tihi vrisak, ili ulazi u prvo dvoriste na koje naidje dok ne prodjemo, uvijek se ljubazno nasmijem i kazem da im .nece mali slatki cuko nista. ...
    Sta cu kad sam puna razumijevanja Very Happy Laughing

    Sashi i mojoj sestri je to svejedno ... oni setaju psa i ko se boji neka predje cestu ... Rolling Eyes Very Happy
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Sre 12 Nov 2008, 14:06

    ja sam se u pocetku i nervirao i svadjao i bolela me glava,ma sve,a sada umesto glave,boli me dupe,ako se neko boji neka me zaobidje,kada neko kaze nesto u fazonu skloni ga ujesceme ja samo kazem:''naravno da hoce,izveo sam ga na rucak"....bez smeha,sasvim opusteno...sladja zna kakvi su lazarevcani(cast izuzecima).....a kada me neko opsuje u stanju sam i da ga bijem,a onda Astor pocne da laje i on bobegne....sta cu,takav sam...! Very Happy Very Happy Very Happy
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  TyKy Pet 28 Nov 2008, 15:12

    Kao sto svi znate, Rea je malo sitniji pas!

    Kaze meni sinoc zena u parku: Makni to cudo od pedeset kila odavde!

    Aaaaaaaaaaaaaaa Mad
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Pet 28 Nov 2008, 19:20

    uuuuuu,koliko puta se to meni desi......to cudoviste,pojescemi dete ; skloni ga ima usta k'o mija noga ; zar te nije sramota da ga setas ; itd...
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Pet 28 Nov 2008, 20:20

    Ili na primjer:"Sta sve ljudi vodaju sa sobom,fuj"

    A na to mi jedino preostaje da kazem:"A sta sve hoda na dvije noge,fuj fuj"
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Pet 28 Nov 2008, 21:53

    e ova ti je dobra...!
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Pet 28 Nov 2008, 23:05

    A sta drugo da kazem?! Mislim da svi imaju pravo da nesto vole ili ne vole ali mislim da nemaju pravo omalozavati one druge,tj.one koji se ne slazu sa njihovim stavovima.
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Sub 29 Nov 2008, 08:00

    pa samo prodji i kada ukapiraju da su slepci smirice se....
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Sub 29 Nov 2008, 10:30

    Pa to uglavnom i radim ali se nkad ne mogu suzdrzati od takvih komentara.U danasnjem drustvu pas je jos uvijek stvoren da bude na lancu i cuva kucu i neshvatljivo je da bude u kuci kao kucni ljubimac.Ja samo hocu da kazem da bi bilo ok da drugi postuju moj izbor kao i ja njihov.Ja volim pse a oni ne i to je to!Nema price!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Sub 29 Nov 2008, 10:49

    oni neka vole cvece,neka ga zalivaju,pevajumu da brze poraste....itd.... sada kada smo se preselili svi su rekli(mislim na ljude kojih se ne tice sta je radim sa psom) :"zar nije trebao da bude u dvoristu,a ne u kuci"....ma samo da popizdis.....a sada je pas kao u nekoj modi....ii to ovako kupi psa,setaga jednom nedeljno,hrani ga kada ga ne mrzi,nikada nema vode....ali svim prica kako ima extra kera(staford,pit bull,itd..) i onda posle 5-6 meseci psa nema,pa sta je bilo sa psom niko se ne pita.... strasno...
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Luthiena Sub 29 Nov 2008, 12:24

    imamo i mi nenormalne komsije...zato jedva cekam da se odselim iz lude zgrade Smile
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Sub 29 Nov 2008, 13:59

    Ako mislis na kucu odmah da ti kazem da ima ludih komsija i tamo.Meni je covjek koji zivi do mene prijetio da ce mi otrovati psa,nakon sto je zvao policiju a oni ga ismijali
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Luthiena Sub 29 Nov 2008, 15:08

    e boze dragi.idem onda na vrh neke planine gde nema ludaka!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Sub 29 Nov 2008, 15:17

    i tamo ima,veruj mi....jel ti znas da si ti prva napisala nesto na ovom forumu...?
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Sub 29 Nov 2008, 15:24

    Luthiena ::e boze dragi.idem onda na vrh neke planine gde nema ludaka!

    Vjeruj da bi tamo nasla barem jednog
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  TyKy Sub 29 Nov 2008, 15:25

    jasmina79 ::
    Luthiena ::e boze dragi.idem onda na vrh neke planine gde nema ludaka!

    Vjeruj da bi tamo nasla barem jednog


    Dacu joj IGNISA da preplasi tog jednog, i nece ih biti vise!!! Very Happy Very Happy lol!
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Sub 29 Nov 2008, 15:27

    Haaahahhahahhaha
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Luthiena Sub 29 Nov 2008, 21:33

    johnyAstor ::i tamo ima,veruj mi....jel ti znas da si ti prva napisala nesto na ovom forumu...?

    ja?Smile

    idem na mesec!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Ned 30 Nov 2008, 01:54

    jesi ozbiljno... napisala si da je lora zuta u anketi,secas se?

    i na marsu ih ima... Smile Smile
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Luthiena Ned 30 Nov 2008, 04:05

    pa ja sam onda pocasni clan!

    farao
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Ned 30 Nov 2008, 10:27

    nego... Smile Smile
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  jasmina79 Pon 02 Mar 2009, 09:12

    Joj boze kakve sve kretene drzis na ovome svijetu!

    Idemo jutros ja i moj Dante u setnju...prolazili smo pored benzinske stanice i zastali da se pozdravimo sa nasim prijateljem koji tamo radi.Kad ide neka stara babetina prema nama,ulicom koja je siroka da se mimoidju tri auta i sa svake strane trotoar.Mi smo vise stajali na parkingu tako da je ona mogla da nas prodje sa bilo koje strane.
    Odjednom sam cula da ona nesto vice ali posto sam razgovarala sa kolegom nisam odmah skontala o cemu ona drzi govor...govorila je...."nosi to pasce da prodjem....idite u bozju mater...ja hocu da prodjem....odmah se smakni....idite sa tim psom u kancelariju pa pricajte..."
    Moj odgovor je bio "Ne vidim razloga zasto bi se je pomakla kada ima mjesta da prodje kamion....a kad smo vec kod toga sad necu namjerno"
    Babetina je prosla pored nas,psovala..derala se...a ja sam je poslala znate vec gdje.
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Uto 03 Mar 2009, 13:23

    jasmina79 ::Joj boze kakve sve kretene drzis na ovome svijetu!

    Idemo jutros ja i moj Dante u setnju...prolazili smo pored benzinske stanice i zastali da se pozdravimo sa nasim prijateljem koji tamo radi.Kad ide neka stara babetina prema nama,ulicom koja je siroka da se mimoidju tri auta i sa svake strane trotoar.Mi smo vise stajali na parkingu tako da je ona mogla da nas prodje sa bilo koje strane.
    Odjednom sam cula da ona nesto vice ali posto sam razgovarala sa kolegom nisam odmah skontala o cemu ona drzi govor...govorila je...."nosi to pasce da prodjem....idite u bozju mater...ja hocu da prodjem....odmah se smakni....idite sa tim psom u kancelariju pa pricajte..."
    Moj odgovor je bio "Ne vidim razloga zasto bi se je pomakla kada ima mjesta da prodje kamion....a kad smo vec kod toga sad necu namjerno"
    Babetina je prosla pored nas,psovala..derala se...a ja sam je poslala znate vec gdje.

    trebala si da kazes nosi se ti u ..........
    moj komentar: PUN SVET DEBILCINA!

    Sponsored content


    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 05:53