Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+24
Milla333
Berna
Redpass
Senada
Leo III
Straja
Vanjica77
shma
Sasska
Marija Batajnica
Tin
ViPns
ikica163
milica88
Charolija
Ferhatinho
yovanna
Jepur0
Dixy
Luthiena
johnyAstor
__Witch__
TyKy
jasmina79
28 posters

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Senada Uto 09 Avg 2011, 00:55

    Leo III ::Dešavalo se i kod nas svašta,ali baš baš svašta,i mnogo toga smo doživeli...Mada ja brzo poludim i krenem da se svađam.
    Ukratko:
    Pošto je kod nas večiti vrtić,imamo trambolinu,bazen,i onda se sva deca iz ulice skupe kod nas,i tako se jedna tetka od nekih napravila pametna,i tako ušla,pritom je imala malo dete...I drugi put tako, mrtva hladna ulazi u dvorište,po 2. put,i ja poludeo šta će ona...
    Kaže ona kao zatvorite pse,joj joj...i dete počelo da joj plače,a ja gledam sa ulice,ali nije u redu tako neko da ti bane i to,i moji se slažu sa tim....I ja besno rekao NEĆU,a ona meni šta nešto zvaću komunalnu,i azil da pokupe pse,a piše lepo ovde ja čuvam,i moje je dvorište i tako..

    Ljudski bezobrazluk definitivno nema granicu... Ako joj se ne svidja, neka ne dolazi u vase dvoriste...svasta.
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Leo III Uto 09 Avg 2011, 09:43

    Ma..
    Bilo je stvarno svačega,a evo još jednog:
    Komšinica ima 2 pacova,pardon jazavičara i ja šetam Lea i Ejmi,tačnije vraćam se i vidim otvorena kapija,a oni su agresivni do zla boga i ja prođem i ovi izlete i laju...A ja se namestim ono kao da ih šutnem,da ih preplašim..I sad baba meni priča kako su pelcovani ovo ono,kako ja trebam njima korpe itd..ja kažem kad ih budem izpeluovao ciglom ,biće pelcovani....Da mi nismo prošli oni bi ujeli sigurno.
    I meni govori za korpu,a pušta agresivne pse na ulicu.....
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  shma Sub 24 Sep 2011, 23:39

    Nisam znao u koju temu ovo da stavim ali mislim da spada u probleme,naime juce sam sedeo sa drugarom u izletistu blizu grada (zabran) i vidim neki auto dolazi ,a pored auta trci crn pas.Izvalim ja da je to labrador i to vrlo lep predstavnik.Ovaj gazda poceo da okrece auto da se vrati na izlaz u zabran i tu vidim da drzi povodac kroz prozor i da je pas vezan.On je tako okrenuo auto dok je pas isao pored i samo nastavio ka izlazu.Posle 10-ak minuta vracamo se mi kuci i na putu ga vidimo kako je usao u suprotnu traku ukljucio sva 4 i ide polako a pas spustio rep i trci pored njega...kad smo ga videli bilo je oko 22-23h....ja i dalje ne verujem da postoji tolike budale ili kako vec da ih nazovem.Strasno.

    p.s. Jos jednom sam video da vode psa pored kola i par puta pored motora.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Straja Sub 24 Sep 2011, 23:52

    Jezivo... :S
    Redpass
    Redpass


    Broj poruka : 30
    Godina : 36
    Lokacija : Velika Plana
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 17.09.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Redpass Ned 25 Sep 2011, 11:37

    Kako ljudi ne razmisljaju... Mogo je da zgazi psa...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Berna Ned 25 Sep 2011, 11:39

    To sam i ja nazalost videla, u sred Beograda.

    Nije mi jasno zasto ljudi uzimaju pse ako nece da i sami setaju? Suspect
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Leo III Čet 10 Maj 2012, 12:32

    Za prvi maj sa vodio Ejmi i Lea na kupanje,i mi se vraćamo,idemo stazom (sa desne strane nam je trava),i naiđemo babe koje sede na klupi..i dobro...
    Baba: jel hoće da ujedu te kere?
    ja: (ćutim,ignorišem Laughing )
    Baba:a?
    Baba:pa ti ne znaš ni da govoriš pile moje lol!
    ja nastavim dalje i naiđemo na nekog psa u dvorištu krenuo da laje,i Leo krenuo da reži,ja se okrenuo,pogledao u njih,i nastavio dalje lol! lol!
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Leo III Čet 10 Maj 2012, 12:39

    Zaboravih na ovo,bilo je davno pre 2-3 meseca..
    Vraćamo se čovek što ima onu mešaku Bubicu,crno belu sa livade i idemo putem,šta ja znam nije nešto širok ,otpriilike taman da autobus prođe,to je to..mi idemo sa jedne strane ,jedna baba ide sa druge strane puta ,stane i kaže da se sklonimo kako bi ona prošla lol! a ima ceo trotoar i drugu polovinu puta lol! lol!
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Milla333 Sub 12 Maj 2012, 00:59

    Leo III ::mi idemo sa jedne strane ,jedna baba ide sa druge strane puta ,stane i kaže da se sklonimo kako bi ona prošla lol! a ima ceo trotoar i drugu polovinu puta lol! lol!
    Bakice su definitivno najgore Razz
    Sa njima sam do sada imala najvise sukoba.
    Mene je odusevio jedan pecaros pre neki dan,covek u srednjim godinama. Nala se spustila pored Nisave dole do njega i pocela da mu krade hleb koji on koristi kao mamac,ja pomislih "batine joj ne ginu",a bila sam malo dalje nisam mogla na vreme da stignem,ali covek skroz iskulirao,samo je poklopio kutiju sa hlebom i pomerio Nalu Smile
    Cak se i nasmejao ovoj mojoj blesi Smile
    Prvi put da naidjem na nekog razumnog sunny

    Tin ::brizni roditelji koji umesto da uce decu da vole zivotinje oni im ih predstavljaju kao nekakve spodobe.
    Skoro sam se svadjala sa majkom jedne devojcice koja se bunila "Kako to smemo da setamo pse(bili smo sa drustvom) bez povoca,pa tu ima dece,moja cerka ce traumu da navuce..." a ja joj odbrusih da ce upravo zbog takve majke i da dobije traumu,a ne zbog nasih pasa koji ih nisu ni pogledali,vec se igraju medjusobno.
    A jos kada vide Nalu sa haltijem,sklanjaju decu na drugu stranu ulice uz ono obavezno "Bezi,vidis da je opasno" lol!
    Bio je i slucaj sa jednom devojcicom u skolskom dvoristu gde idemo povremeno uvece,Nala joj je prisla da je ponjusi a ona je pocela toliko da vristi da se Nalica jadna uplasila i dosla do nas i sklupcala se,a ova mala je i dalje vristala Shocked

    milica88 ::Nego babe ko babe,mene izludjuju neki ljudi koji mi znace nesto u zivotu,svojim kom "to kuce ti nije trebalo,ne mozes da mrdnes od njega,pogledaj koliko se linja,kako mozes to da trpis...zasto laje" i sl. a ima i onih koji su prestali da dolaze kod mene Smile
    Ista situacija je i kod mene,skoro svaki put kada neko dodje u goste moram da ponavljam ono standardno: "Sto tebi to smeta ako je meni dobro? Ja zivim sa njom i volim je takvu kakva je, ako ne umes da je tolerises to nije moj problem"

    Charolija ::Šta nas briga za njih, to što nama pruža "to kuče" oni nikada neće da imaju i uskraćeni su za najveću moguću ljubav između dva bića.
    Tacno tako! Smile I love you
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Milla333 Sub 12 Maj 2012, 01:00

    Napisah roman Laughing
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Leo III Sub 12 Maj 2012, 10:20

    Juče,ne znam koliko ta ženska osoba ima godina,niska je,i mrak je bio..recimo 30 +-
    i ja otvaram kapiju i Ejmi je već bila na povodcu,da izađemo biciklom,i ona priča na telefonu.
    pošto su uske staze,baš uske,Ejmi joj došla do nogu,i ona vrisnula GLE KUČE lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! i pobegla je,moraću vam pokažem (slikom) kuda,joj što volim te..
    A isto juče je vozam trotoarom ,i neki klinke viknule je** te patak,kolika je lol!
    ne znam šta mi je slađe lol!
    Ras is best dog for me
    Ras is best dog for me


    Broj poruka : 114
    Godina : 25
    ime psa : Ras
    Datum upisa : 24.07.2012

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Ras is best dog for me Ned 07 Okt 2012, 16:09

    Juce moja keka(tetka) i ja setamo Rasa i neki covek otvori kapiju i za njim izleti neko malo kuce i potrci ka Rasu malo zareza a onda kad vidi da je Ras miran i ono se smiri.Utera ga sad ovaj u kucu i izjavi: "dosta mio je vise tih vasih kerova samo ih vucarate tamo vamo je*i te se".ni moja tetka mu nije ostala duzna ali to sad nije vazno!Boze spasi me budala!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Berna Ned 07 Okt 2012, 18:35

    Ras is best dog for me ::Juce moja keka(tetka) i ja setamo Rasa i neki covek otvori kapiju i za njim izleti neko malo kuce i potrci ka Rasu malo zareza a onda kad vidi da je Ras miran i ono se smiri.Utera ga sad ovaj u kucu i izjavi: "dosta mio je vise tih vasih kerova samo ih vucarate tamo vamo je*i te se".ni moja tetka mu nije ostala duzna ali to sad nije vazno!Boze spasi me budala!

    Vrlo zanimljivo. Ja bih mu odbrusila da nije moja pas kriv sto on nije vaspitao svog malog prgavca. A kao drugo dovukla bih mu komunalnu policiju sto mu je pas istrcao iz dvorista.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Ben_Bella Ned 07 Okt 2012, 20:37

    Berna ::
    Ras is best dog for me ::Juce moja keka(tetka) i ja setamo Rasa i neki covek otvori kapiju i za njim izleti neko malo kuce i potrci ka Rasu malo zareza a onda kad vidi da je Ras miran i ono se smiri.Utera ga sad ovaj u kucu i izjavi: "dosta mio je vise tih vasih kerova samo ih vucarate tamo vamo je*i te se".ni moja tetka mu nije ostala duzna ali to sad nije vazno!Boze spasi me budala!

    Vrlo zanimljivo. Ja bih mu odbrusila da nije moja pas kriv sto on nije vaspitao svog malog prgavca. A kao drugo dovukla bih mu komunalnu policiju sto mu je pas istrcao iz dvorista.
    I ja bih isto postupila kao Berna... Wink
    Redzo
    Redzo


    Broj poruka : 28
    Godina : 25
    Lokacija : Bijelo Polje
    Datum upisa : 20.09.2012

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Redzo Ned 28 Okt 2012, 11:08

    Dobio sam crnog labradora na poklon imao je 6 meseci,u pocetku je lajao kao i svaki pas dok se ne privikne na novom domu,posle je prestao da laje ali ko god bi proso ulicom on bi lajo,tako da nije dao navece nikom da spava,zvali su mi policiju,policija me zamolila da ga magnem ali ja nisam htio...posle 5dana ponovo isti problem dodje policija trazi mi papire od njega ja nisam imo i rekli su mi da ga maknem u roku od 2 dana ili ce biti kazna i oni ce ga maci...Tako da sam moro da ga dam drugu... pale pale
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Nade Ned 28 Okt 2012, 13:06

    I moj drug je imao problem kao i ti, kuja je doduse 7 godina, medjutim lajala je samo u odredjeni period dana. Injemu dosla poslicija,ali navodno komsije su se pozalile da od kod pse i mirise,kao on ne cisti boxove..dosao inspektor pogledao,boxove ciste ko suza, jos drug svaka nedelja jednom vrsi dezinfekcija. Za lajanje rekao mu je pa sta oni zele, pas je,lajace, medjutim ga posavetovao ako moze da to sredi. Drug je bio kupio masku i u pediod pre lajanja stavi masku i kuja nije lajala. Tako je resio problem.
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  ViPns Ned 28 Okt 2012, 15:43

    Znam da je off al kakva maska meni bi mnogo pomogla za mog lajavog kretena?
    Mada se moje komsije ne zale,neki su dobri ljudi,a neki ne smeju. Smile
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Nade Ned 28 Okt 2012, 16:12

    Obicna platnena maska, ima na trixie mi smo to koristili.

    Sponsored content


    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 3 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 04:32