Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+24
Milla333
Berna
Redpass
Senada
Leo III
Straja
Vanjica77
shma
Sasska
Marija Batajnica
Tin
ViPns
ikica163
milica88
Charolija
Ferhatinho
yovanna
Jepur0
Dixy
Luthiena
johnyAstor
__Witch__
TyKy
jasmina79
28 posters

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Uto 03 Mar 2009, 13:35

    Bio sam sa Astorom na nekom nasem jezeru,i posto je to jezero ogradjeno,morali smo na kapiju,a unutra bila dva krimosa(kriminalci,mali,celavi,sa mercedesima i kajlama) sa Pitovima,i tamo stoji jedan partizan* i kaze on meni:"Mali,'de ces? psima je zabranjen ulaz! izazi napolje!",a stvarno je zabranjen,i ja njemu kazem:"Sta se deres na mene majmuncino? sto ja da izadjem? sto su,bre,oni tamo?" i on sleze ramenima...pa mu ja kazem:"sta je ne smes da im kazes da izadju,krimosi su,a? sto se onda na dete deres,pi*ko jedna,ne mozes mi nista,ne zanimas me..."...i on se namesta nesto da mi kaze,a ne sme da mi pridje,jer je moje visine,a vidi se da sam jaci,i ja mu kazem:"'ajde izbacime" i on cuti,a ja prodjem sa Akijem,koji je pusten sve vreme i NE laje na njega dok se svadjamo i naravno udjemo mi unutra,nije nas dirao,ma nista... eto,vidite kakvih majmuna ima....











    *partizan - covek koji je cuvar,stalno sakriven,samo izbija od nekud i nesto se*e(tako se i ponasa,k'o iz Drugog svetskog rata)
    avatar
    Dixy


    Broj poruka : 9
    Godina : 36
    ime psa : Ditto

    ime psa : Ditto
    Datum upisa : 26.09.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Dixy Sre 04 Nov 2009, 16:40

    Ewo i ja da napishem moje iskustwo....

    Ziwim u zajednichkom dworishtu gde smo mi sedme komshije po redu bom
    Dworishte narawno jeziwo izgleda jer niko nije slozan pa je nemoguce zajednichkim snagama uchiniti da pristojno izgleda...
    Kada sam dobila labradora, smestila sam ga u praznu kucicu od dwe prostorije koju je nash kum kupio u istom dworishtu i tu ga drzim preko noci, a preko dana je pushten.... Narawno, swi su ga zawoleli osim dwoje dokonih staraca koji nam swima zagorchawaju ziwot...

    Kao i swe u dworishtu, tako i kapija....ne walja i ne moze da se zatwori, pa sam iz straha da ne izadje na ulicu swaki chas trchkarala napolje da widim da li je tu... Onda je neko, josh uwek ne znam ko, poprawio kapiju da moze da se zatwori, a owi matorci swaki put ( kao da prate kad ko izlazi i ulazi) otwore kapiju i josh je podboche sa ciglom tako otworenu.... Waljda sa nadom da ce moj Ditto izaci napolje... Newerowatno kako pokwareni ljudi...

    Da ne spominjem odwrtanje osiguracha tu u kuci gde borawi jer sam mu u pochetku ostawljala swetlo preko noci da se ne plashi.... Jeziwih ljudi ima.... Twisted Evil
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  johnyAstor Čet 05 Nov 2009, 13:03

    Dixy ::kao da prate kad ko izlazi i ulazi

    Znas,kad su moji dosli kuci,a ja bio na nekoj zurki,nisam se javop, i u dvoristu,sasvim normalno, pita otac majku gde sam,majka kaze da ne zna,a javlja se komsinica iz dva dvorista ispod i prica gde sam... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ... ima li mozga kod njih?... scratch scratch

    A sto se tice tih "staraca"... Veruj,nece ti oni jos dugo biti komsije... Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    Dixy


    Broj poruka : 9
    Godina : 36
    ime psa : Ditto

    ime psa : Ditto
    Datum upisa : 26.09.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Dixy Čet 05 Nov 2009, 16:19

    Newerowatno chime se ljudi bawe... grrrrr

    Uhh...iz twojih usta u Bozije ushi ...

    Nikom ne zelim zlo, ali njih bi... bom
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Jepur0 Pet 09 Apr 2010, 16:48

    danas sam se nasmejao kada sam setao Lea, sreli smo nekog cicu kako seta nekog mesanca.Taj cica ce meni: setaj tu dzukelu to nije kuce to je ko zna sta, ja ga pitam a sta je to tvoje?on se ucuta i ode Smile)


    Poslednji izmenio Jepur0 dana Pet 09 Apr 2010, 18:37, izmenjeno ukupno 1 puta
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  yovanna Pet 09 Apr 2010, 17:51

    Kakvih bolesnika ima! lol!
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Ferhatinho Pon 12 Apr 2010, 14:45

    Razumijem da se ljudi boje pasa i da je to neka vrsta fobije koja se ne moze objasniti ni pricom o tome kako su labovi miroljubiva i blaga rasa, ni pricom kako su nauceni da budu mirni, dresirani, na povocu itd itd.

    Isto tako razumijem da ljudi u nemogucnosti sprotstavljanja pravim problemima i ozbiljnim prijetnjama (tipa pucnjava, satro mafija, kasnjenja plata i penzija, siromastva itd.)moraju negdje izbaciti sve svoje nakuoljene frustracije.

    Ali isto tako razumijem i sebe koji im slatko ali drsko i nekulturno odgovorim na sve to lijepim slanjem na mjesto odakle su prvi put provirili u svijet Smile


    Ima mjesec kako sam Eddiea smjestio u dvoriste, cime je odusevljen i vise i ne zeli da udje u kucu. Trecu noc kada je bio vani nesto je lajao oko 3 ujutro. Bilo mi je malo neugodno zbog susjeda, zbog svih samo ne zbog jednog. I bas ovi fini susjedi ni da prigovore nista, a ovaj ce da dodje da se zali. 6 godina mu sutim sto mi je nabio dimnjak pod sami balkon i to dimnjak od peci u koju lozi sve sto mu dodje pod ruku a najcesce izgoreno motorno ulje. Molim Boga da ima drva u uglja pa da "normalno" disem Smile
    I on ce meni da dodje i da mi prigovori sto pas laje. E sve sam mu sasuo u lice i jos zaprijetio pozivanjem komunalne inspekcije. Poklopio se i okrenuo bez glasa i argumenata. Govnar seljacki!
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Jepur0 Pon 12 Apr 2010, 15:57

    Ako si mu rekao! Smile
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Charolija Pet 20 Avg 2010, 12:35

    U našoj zgradi ima puuuno dece i svi do jednog vole Edija, tako da čak i oni roditelji koji su imali predrasude u vezi pasa su vremenom menjali mišljenje. Very Happy

    Valjda su videli šta sve mukica trpi od dečice, pa su shvatili da miroljubivije stvorenje ne postoji u našem komšuliku od njega. Smile

    Kad smo bili na moru Edi se uvaljao u pesak, pa se posle toga češkao, na šta je jedna ženetina rekla detetu, "...beži od njega vidiš da je pun buva", kao da mi je nabila prst u oko. "Gospođo on se to češe od peska, a u ostalom i vi imate buve, pa vam niko ne zamera." lol! Kad je šlog nije strefio verujem da neće nikada. Very Happy
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  milica88 Sub 21 Avg 2010, 01:42

    Xaxa...ima raznih stvarno...Boze sacuvaj me debila takvih! Pre jedno mesec dana imala sam situaciju da se jedna baba tako drala,da sam poludela! Inace sam vaspitana da postujem starije (sreca njena),da nije tako...i ona bi slogirala,s obzirom da je vec nogom u grobu! Setam ja Bena i idemo pored ulice trotoarom koji je bas dosta sirok,ona mucenica izasla pred kapiju i sva se ukocila "ja cu tebe da tuzim,sram te bilo,sta setas to,plasis ljude!..." a onda pocela da nas gadja nekim stapicima,delovima ograde,pri tom je Ben bio na kratkom povodcu i nije ni primetio babu! Nego babe ko babe,mene izludjuju neki ljudi koji mi znace nesto u zivotu,svojim kom "to kuce ti nije trebalo,ne mozes da mrdnes od njega,pogledaj koliko se linja,kako mozes to da trpis...zasto laje" i sl. a ima i onih koji su prestali da dolaze kod mene Smile
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Charolija Sub 21 Avg 2010, 11:09

    Da Milice, primedbe od nepoznatih me nerviraju, ali uglavnom na jedno uvo uđu na drugo izađu, ali ove od bliskih ljudi me isteraju iz pameti. (kad sam blesava Smile ) Šta nas briga za njih, to što nama pruža "to kuče" oni nikada neće da imaju i uskraćeni su za najveću moguću ljubav između dva bića.
    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  ikica163 Sub 21 Avg 2010, 15:40

    U mojoj okolini ugavnom svi znaju da ja sve krzneno i pernato obozavam i da sve sto nadjem nosila bi kuci. Naravno psi su mi br. 1. Negativni komentari su jedino na racun ulaska psa u kucu ali mene to ne dotice.
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  milica88 Sub 21 Avg 2010, 19:18

    Charolija,upravo to im ja i kazem Wink
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  ViPns Sub 21 Avg 2010, 23:27

    Pored nase vikendice na Dunavu postoji jedna divlja, ne uredjena plaza na kojoj ljudi iz okoline dovode pse na kupanje,uglavnom se tu ne kupaju zbog kamenja u vodi a camcima prelaze sa druge strane Dunava na pescanu plazu.Jednog dana Ariel i ja u vodi plivamo i nailazi cica sa dvoje dece i dere se iz sveg glasa "vodi tu dzukelu odatle tu se deca kupaju,hoces da dobiju neku bolestinu?" Na sta ja besno izlazim iz vode i pitam ga, "a sto u taj Dunav sere pola Evrope nema veze,pa ta "dzukela" je cistija i od tebe i od tvoje dece". Cim sam poceo da se derem Ariel je izasla zamnom i sela kraj mene, verovatno jadna mislila da se derem na nju,ja krenuo da je vezem da ne pritrci deci a cica opet dobacuje: "vezuj kera mamu ti hostaplersku, dobice mi deca traumu",e onda mi je pukao film,rekoh mu da skloni decu,jer cim odvedem psa u dvoriste njemu cu da nabijem traumu.(dvoriste je na manje od 15 metara) Dok sam ja odveo Ariel on je nestao,samo sam video auto kako se penje uz nasip.
    Neverovatno je kako budala moze da te izvede iz takta,jos bi stvarno napravio glupost i istukao coveka, sreca pa je otisao. Zao mi samo dece koja odrastaju pored takvog kretena!
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  milica88 Ned 22 Avg 2010, 01:08

    Ali je zato osecaj kad izvedes psa u park i naidjes na normalne ljude sa psima...joj...melem za dusu Very Happy nazalost,nisu ni oni svi normalni,ali vecina jeste Smile ono sto nedostaje kod nas je park za pse! gde nema baba i deda,male dece i sl,samo psi i gazde Smile i stvarno mi nije jasno zasto toga nema...nije neka ogromna investicija...
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  ViPns Ned 22 Avg 2010, 10:40

    Pa nema potrebe da ima Milice,kada su ljudi normalni. Kod nas u blizini je park u koji redovno odlazimo jer dovode dosta mladih pasa pa ima sa kim da se igramo.U park dolaze i ljudi bez pasa i ljudi sa decom pa i babe i dede Very Happy .U svakom slucaju niko nikome ne smeta starije i agresivnije pse uglavnom ne dovode ili ih ne pustaju sa povoca,deca se igraju u njihovom "kutku" a mi sa psima u "nasem" delu,babe i dede uglavnom sede na klupama.
    Tin
    Tin


    Broj poruka : 62
    Godina : 40
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Zex
    ime psa : Zex
    Datum upisa : 20.08.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Tin Ned 22 Avg 2010, 11:53

    Evo i ja da se prikljucim, imam dosta materijala na ovu temu. Mislilm da je glavni problem sto su ljudi vecinom namrgodjeni, sve im smeta, pa jedva cekaju priliku da se na nekom isprazne samo zato sto seta psa koji njima deluje strasno (kazem deluje jer svako ko ima imalo znanja o psima prepoznace labradora kao dobrocudnog i veselog psa). Na mene su se par puta drali vlasnici sitnijih rasa(iako ih ovaj moj skroz kulira) a najvise tako poneka zaludna baba ili brizni roditelji koji umesto da uce decu da vole zivotinje oni im ih predstavljaju kao nekakve spodobe. Ja zivim u delu grada koji nema zvanicni deo za istrcavanje pasa i zato svog psa vodim u obliznje skolsko dvoriste iskljucivo neradnim danima ili kasno uvece. Odatle me je jednom isterao neki dokoni policajac koji je bio u prolazu(eto tako moze mu se), pa me je jedna mamika napala da je moj pas njenim sinovima probusio loptu(nema sanse ja ga ne ispustam iz vida)i pokusala cak novac od mene da izmami,jedan calac me napao da mu traumiram decu, ko god prodje pored ograde frkce i glasno komentarise, tako da sam odavno prestala da reagujem. flower
    Marija Batajnica
    Marija Batajnica


    Broj poruka : 36
    Godina : 29
    ime psa : Lora
    ime psa : Lora
    Datum upisa : 18.07.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Marija Batajnica Ned 05 Sep 2010, 10:50

    Ја сад баш имам проблема са тим..Увек су у питању маме са децом или бабе и деде..Баш кад сам шетала Лору пре неки дан,она нешто стала кад нека девојка почела да вришти,а Лора у чуду,није је ни погледала ни ништа..Шокирана сам била!
    Имала сам проблем исто са једном женом која је ми је рекла боже дете ко је теби дао да шеташ то куче,ја реко мама и тата,имате нешто против?Она заћутала Very Happy
    А пре пар дана ме је нека жена тааако изнервирала,шетамо се ја и Лора и иде нека жена почела да се дере на мене,бежи од мене,ја реко па шта вам је урадила,а Лора нити је погледала,ма ништа.
    Ужас каквих све будала има.Капирам да се неко боји кучића,али да почне да вришти,па стваааааарно?!? Mad
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Sasska Čet 30 Sep 2010, 09:54

    uuu takvih komentara svaki dan,... ''bolje decu da seta nego dzukelu'' a druga baba kaze ''a mozda je niko nece'' a ja da umrem od smeha, ... Ra jako voli decu iz kraja a i ona njega i kad se vide trce ko blesavi u susret, jednom prilikom pojavila se jedna od tzv. briznih mama i videla Ra da ide prema deci i udarila u takvu vrisku da sam se ja uplasila, a klinac je gleda i kaze ''mama sta ti je sto si se uplasila to je samo Ra.''
    Seta ga moj muz ujutru i keva vodi klinkicu u skolu vidi Ra i krece da se dere vezi tog psa da ti ja ne bi je... mater, Ra ih nije pritom ni video, a moj muz na to e to bi bas voleo da vidim i nastavi svojim putem....

    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  shma Čet 30 Sep 2010, 14:20

    Pridje on njoj kaze ajde sada sto si bezobrazna skini tog roleksa...onako klinacki... lol! lol! lol! ...izvinjavam se ali morao sam...hehehe...ma tako je najbolje samo biti opusten...ja imam komsinicu "predsednik" stanara kojoj sve smeta i svaki put kad me sretne sa Beksom opsuje mi mater.Najbolje je biti sto finiji sa tim ljudima,pa kad me opsuje ja njoj "dobar dan" onako sa uzivanjem...Smile
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  milica88 Čet 30 Sep 2010, 14:26

    ,pa kad me opsuje ja njoj "dobar dan" onako sa uzivanjem
    lol! BRAVO! Smile najjaca fora,a oni tada polude,ali im bedak da nastavljaju da budu prosti! Kraljevski,ja obozavam to da radim Smile
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  shma Čet 30 Sep 2010, 14:34

    Cak jednom kad smo bili iza zgrade prolazila ona a ja sa onim drugarom sto ima Cezara,dobaci ona nama nesto u fazonu ajde terajte se sa tim dzukelama i tu poceli da se raspravljaju ona i taj moj drugar a ona ce kao ja cu vas da tuziti moj drugar ni pet ni sest krene ka njoj ajde komsinice odma idemo u sud a ona ode u zgradu... lol!
    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Vanjica77 Čet 30 Sep 2010, 14:41

    Neki znaju biti fini. Pre neki dan šetala sa Marley - em pored reke,a on pušten. U blizini neka deca se igrala a ja ih nisam ni primetila jer 2 minuta pre toga nije bilo nigde nikog. Jedna devojčica potrčala i ovaj moj kada je spazio odlepio i potrčao za njom da se igra. Trče oni a ja za njima se derem i vičem devojčici da ne trči. Ona se saplete i padne u pesak (plaža pored reke) a Marley preko nje. Za dve sekunde priđem i podignem devojčicu uplakanu i odnesem kod mame, koja je sva sreća bila fina i nasmejana ( valjda je ceo prizor bio smešan) izvinjavajući se. Rekla je da je sve u redu i da ne brinem jer klinka voli kuce. Kada smo pošli kući mala se nasmejala i čak htela da ga mazi. cheers
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Straja Uto 21 Jun 2011, 18:07

    Zaista ima dobrih ljudi, ali to da neko hoce da otruje psa mi je neshvatljivo, zamislite kada bi vam neko otrovao psa koga imate 2,3,5 god. Ja mislim da bih bio u stanju da ga ubijem, bez razmisljanja.... Shocked
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Leo III Ned 24 Jul 2011, 00:59

    Dešavalo se i kod nas svašta,ali baš baš svašta,i mnogo toga smo doživeli...Mada ja brzo poludim i krenem da se svađam.
    Ukratko:
    Pošto je kod nas večiti vrtić,imamo trambolinu,bazen,i onda se sva deca iz ulice skupe kod nas,i tako se jedna tetka od nekih napravila pametna,i tako ušla,pritom je imala malo dete...I drugi put tako, mrtva hladna ulazi u dvorište,po 2. put,i ja poludeo šta će ona...
    Kaže ona kao zatvorite pse,joj joj...i dete počelo da joj plače,a ja gledam sa ulice,ali nije u redu tako neko da ti bane i to,i moji se slažu sa tim....I ja besno rekao NEĆU,a ona meni šta nešto zvaću komunalnu,i azil da pokupe pse,a piše lepo ovde ja čuvam,i moje je dvorište i tako..

    Sponsored content


    Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima.... - Page 2 Empty Re: Problemi sa komsijama,slucajnim prolaznicima....

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 02:28