Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
MRio
thedule
nemanjagodina
Bobi
gangsta50
Berna
mladen83
11 posters

    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!! - Page 2 Empty Re: Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Počalji  Berna Sre 10 Nov 2010, 23:35

    Pa nazalost nemamo mnogo izbora Sad Nekad je bila i Eukanuba, sad je vise ne uvoze.

    Glukozamin ne moras da dajes, ja moram zbog zglobova (Kuki je imao operaciju).
    Baki
    Baki


    Broj poruka : 24
    Godina : 38
    Lokacija : Bgd
    ime psa : Archi
    ime psa : Archi
    Datum upisa : 10.11.2010

    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!! - Page 2 Empty Re: Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Počalji  Baki Pet 12 Nov 2010, 10:44

    mladen83 ::Imam problem s drhtanjem prednjih nogu,mog steneta!!!Davao sam mu kalcijum jer mi je tako veterinar rekao,mislim da je stanje poboljsano,al nije to jos sve ok,proslo je mesec dana,stanje je samo malo bolje!!!Sta mislite,da povecam dozu il ...???

    Ja sam imao isti problem sa Archijem. To sam primetio posto mu je moja mama nagazila šape i mislio sam da ima veze sa tim. Odveo sam ga kod jednog od najiskusnijih veterinara u Beogradu i kada sam mu rekao o cemu se radi covek je odmahnuo rukom i rekao mi je: " Sve sto traje par sekundi zanemarite. Mali je, jako brzo se umara. Prestaće to vrlo brzo." I tako je i bilo. Mislim da nemaš razloga za brugu.
    avatar
    Dasty
    veterinar


    Broj poruka : 54
    Godina : 43
    ime psa : Dasty
    Datum upisa : 08.11.2010

    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!! - Page 2 Empty Re: Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Počalji  Dasty Pet 12 Nov 2010, 20:37

    evo mene opet...kao prvo ne slazem se sa izborom hrane ( razlog je vrlo jednostavan..veterinari iz pet centra forsiraju brit hranu zato sto je hrana iz njihovog uvoza,a hrana je premium kvaliteta),Royal je dobar izbor.Drugo,najbolje iskustvo koje sam imala do sada je sa kalcijumom PET PHOS.Ne znam da li si probao sa TRAINER hranom ...pokazala se fenomenalno..Toliko za sada pa se opet cujemo...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!! - Page 2 Empty Re: Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Počalji  Berna Pet 12 Nov 2010, 21:50

    Taj Brit mi je uvek bio sumnjiv obzirom da je sav od zitarica (mada i Hill's je pa ga veterinari ipak preporucuju, pitam se zaista sto), ali bila sam jednom prisutna kada je veterinarka koja se inace specijalno bavi problemima sa kozom na Veterinarskom preporucila coveku BritCare. Takodje jedna komsinica koja seta labradora bila je extra zadovoljna Britom. Po sastojcima, nish specijalno, ali od Pedigrea, sve je bolje. Wink
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!! - Page 2 Empty Re: Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Počalji  ViPns Sub 13 Nov 2010, 08:32

    Sto se tice drhtanja nogu,moguci razlozi za to su premor,ne adekvatna ishrana (manjak kalcijuma i magnezijuma) ne ravnomeran rast sto se desava u prvih 6 meseci i uzbudjenje. Sta bi od toga moglo biti moras sam proceniti,probaj da iskljucujes jedno po jedno,ako ne nadjes uzrok posavetuj se sa vetom.
    Da li ti se pas brzo umara u setnji?

    Sponsored content


    Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!! - Page 2 Empty Re: Drhtanje prednjih nogu!!!POMOC!!!!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 16:15